محصولات

محصولات شرکت پارس صدرا در سه زمینه بسته بندی، انرژی و ژئو سنتتیک قابل عرضه می‌باشد. از محصولات اصلی این شرکت می‌توان به ضربه‌گیرهای حبابدار مخصوص محافظت کالا در برابر ضربه، عایق‌های حرارتی انعکاسی مخصوص جلوگیری از هدر رفت انرژی و دیمپل شیت به منظور زهکشی سازه‌ها نام برد. تمامی محصولات این شرکت قابلیت تولید در سایزها و عرض‌های مختلف را دارند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه محصولات مراجعه فرمایید.
دیمپل شیت

دیمپل شیت

ورق‌های پلی اتیلنی حفره‌دار، ویژه آب‌بندی و زهکشی با کاربردهای مختلف

جدید، سریع، با کیفیت و آسان ترین راه برای مقابله در برابر آب درگود ساختمان ها، تونل ها، دیوار های حائل برای جلوگیری از پیشرفت خاک، کانال های آب، بام سبز و سازه های در معرض خطر آب
بیشتر
عایق های حرارتی برودتی

عایق های حرارتی برودتی

ضخامت بسیار کم، مقاومت و کارایی بالا
عایق‌های شرکت پارس صدرا شامل عایق‌های حرارتی و برودتی، پوشش‌های شناور، پوشش‌های گلخانه‌ای و محصولات ویژه با کارایی‌های خاص می‌باشد.
بیشتر
ضربه‌گیرهای حبابدار

ضربه‌گیرهای حبابدار

بسته‌بندی انواع محصول با بالاترین کیفیت

ضربه‌گیر‌های حبابدار شرکت پارس صدرا، تهیه شده از مواد با کیفیت، محافظی مناسب برای کالا و محصولات شما می‌باشد. این محصول در 9 سایز و با عرض‌های مختلف از 10 تا 250 سانتی‌متر قابل عرضه به مشتریان گرامی می‌باشد.
بیشتر
روکش استخری شناور

روکش استخری شناور

روکش استخری شناور حبابدار با جنس پلی اتیلن

شرکت پارس صدرا تنها تولیدکننده روکش استخر شناور حبابدار با جنس پلی اتیلن در ایران جهت جلوگیری از تبخیر آب تا 95 درصد و رشد جلبک و خزه، قابل استفاده در استخرهای تفریحی، کشاورزی و صنعتی در تمام فصول.

 


بیشتر
کلیه حقوق برای پارس صدرا محفوظ است
پارس صدرا