درباره پارس صدرا

تاریخچه

تاریخچه

شروع فعالیت شرکت پارس صدرا به فعالیت اولین موسسین  این شرکت در صنعت پلاستیک به سال 1320 باز می گردد که در آن سال ها که همزمان با ورود اولین دستگاه های تزریق پلاستیک به ایران بوده، حجم بالایی از نیاز های بازار داخل کشور توسط خانواده مونسان تامین گشته است. شرکت پارس صدرا با تکیه بر نیم قرن تجربه موسسین خود در سال 1366  فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت اولین و بزرگترین تولید کننده انواع محافظ ضربه گیر حباب دار در خاورمیانه می باشد. این شرکت در سال1389 شروع به تولید عایق های حرارتی انعکاسی نموده و همچنین از سال 1392 به عنوان تنها تولید کننده عایق های زه کش رطوبتی، پا به عرصه صنعت ساختمان و راه سازی شده است.

چشم انداز

چشم انداز

چشم انداز مورد انتظار شرکت پارس صدرا تبدیل شدن به یکی از 10 شرکت برتر تولیدکننده و صادر کننده محصولات پایه پلیمری برای صنایع بسته بندی، راه و ساختمان در ایران و منطقه خاور میانه می باشد. بدین منظور شرکت پارس صدرا همواره در تلاش است تا با ارائه محصولات با کیفیت برتر به یکی از تولید کنندگان اصلی منطقه تبدیل و نیاز های داخلی و خارجی را برآورده کند. این شرکت علاوه بر افزایش کمی و کیفی محصولات خود، .توسعه سبد محصولات خود را با تولید محصولات جدید مورد تأیید استاندارد های بین المللی و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا از طریق همکاری و یا مشارکت با شرکتهای بین المللی با سطح بالای کیفیت مورد انتظار به انجام رساند. 

ماموریت

ماموریت

  • تولید انواع محافظ ضربه گیر حباب دار جهت مصارف بسته بندی در صنایع مختلف کشور 
  • تولید عایق های حرارتی انعکاسی جهت صرفه جویی در انرژی گرمایشی مورد استفاده در منازل، واحد های تولیدی و صنعتی 
  • تولید ورق های پلیمری زهکشی برای هدایت و جلوگیری از نفوذ آب به سازه های ساختمانی و راه سازی مانند تونل ها و ... 
  • ایجاد ارزش افزوده، رشد و سود آوری با بهره گیری از فن آوری های نوین جهانی و ابداع روش های جدید
  • ایجاد زمینه های مناسب جهت ارتقاء شخصی و کاری کارکنان این شرکت، ترویج کار گروهی، خلاقیت و نوآوری، رعایت و ترویج اخلاق حرفه ای
  • ارتقاء سطح سلامت جامه از طریق رعایت الزامات زیست محیطی، رشد دادن پرسنل متناسب با رشد شرکت
  • اتکا بر خودباوری، بینش آینده نگر و آینده ساز و روحیه کار گروهی در سطوح مدیریتی

گواهینامه‌ها

شرکت صنعتی پارس صدرا در طول سالهای فعالیت خود تاکنون با اهتمام به دستیبانی به اهداف و ارزشهای بنیادین خود و حفظ حقوق مشتریان، به افتخارات فراوانی نائل شده است. برخی از افتخارات و گواهینامه های شرکت پارس صدرا عبارتند از:
کلیه حقوق برای پارس صدرا محفوظ است
پارس صدرا